Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
Фонд Незламних ATR

Національний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Продаж оптом on-line

Головна Інформаційна допомога Продаж оптом on-line
Клієнти компанії Юнік Трейд можуть онлайн купувати запчастини гуртом на спеціальному сайті. Для цього необхідно пройти реєстрацію, як гуртовий клієнт на сторінці “Стати нашим клієнтом”. Якщо ви правильно заповните всі позиції, то система відразу перенаправить Вас на сайт онлайн каталогу запчастин, у ваш персональній аккаунт, де можна відразу розміщати замовлення та купувати запчастини по гуртовим цінам.

каталог запчастин
Через деякий час після реєстрації з Вами зв'яжеться Ваш персональний торговий представник та обговорить можливі знижки, ліміти відвантажень, кредити та інше. Надалі по всім виникаючим питанням, Ви можете звертатися до цього менеджеру.

аналітика резерви та лімітиОнлайн продажі на сайті організовані дуже зручно. Каталог запчастин організовано по різним можливостям пошуку: по артикулу запчастин, по номеру кузова чи він коду автомобіля, по назві запчастина та інше. У каталог товарів завантажені офіційні каталоги постачальників, з якими працює Юнік Трейд. Наразі це близько 80 брендів-виробників, що поставляють запчастини гуртом для всіх видів автомобілів.

В персональному кабінеті онлайн каталогу запчастин, клієнт зможе дивитись різну аналітику своїх покупок: історію закупівель, історію поставок, історію повернень, встановлені ліміти кредитів, відстрочки оплат, баланси та інше.
Можна також створювати резервування в каталозі товарів. Товари можна відбирати в блокнот для подальшого прийняття  рішення про покупку. Це дуже важливо, коли клієнт нашого партнера бере час на прийняття рішення. Для власників інтернет-магазинів організована можливість завантажувати оновлення прайс листів каталогу товарів прямо на свій сайт.

Для партнерів, що мають розгалужену систему магазинів чи СТО сайт онлайн продаж Юнік Трейд дає можливість керувати обліковими записами та профайлами. Керівник може із свого профайлу створити декілька ролей користувачів своїм відповідальним менеджерам для доступу до каталогу запчастин та здійснення покупок на різні торговельні точки.

Для зручності клієнтів на сайті онлайн каталогу запчастин реалізована функція збереження історії пошуку. Така опція зручна для клієнтів, які хочуть повернутися до нещодавнього пошуку чи часто купувати групу типових товарів.

Компанія Юнік Трейд регулярно транслює своїм клієнтам акційні пропозиції виробників та самостійно проводить акції. На сайті онлайн продажу реалізований інструмент збору аналітики по акціям. Кожен учасник акції може подивитися свій баланс та процес досягнення призів.

Запрошуємо клієнтів зареєструватися та відвідати наш оригінальний каталог запчастин.

Подивитись онлайн каталог 

7577
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти