Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
Фонд Незламних ATR

Національний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Група ATR

Головна Про компанію Загальна інформація Група ATR

ATR – об'єднання постачальників запчастин

ATR (Auto-Teile-Ring GmbH) – це найбільш крупний та успішний у світі торговельний союз на ринку запчастин. Головний офіс знаходиться в Штутгарті, Німеччина. ATR був заснований у 1967 році. Основою об'єднання були 5 провідних німецьких підприємств автомобільних запчастин. Причиною об'єднання стало збільшення попиту на запчастини, автомобільні аксесуари та обладнання для автомайстерень. Сьогодні ATR володіє відомими торговельними марками та проводить політику впливу на ринок післяпродажного обслуговування у багатьох країнах світу.

ATR пропонує своїм членам широкий спектр підтримки: обмін досвідом, координація закупівлі, аналіз спільного ринку, цільова політика асортименту, приватний бренд Cartechnic, маркетингові послуги, національні та міжнародні семінари та торговельні концепції, тренінги.

ATR об'єднує найкращі компанії, що здатні розвиватись та покращувати якість послуг, посилювати свої конкурентні позиції, проводити прогресивну маркетингову діяльність на своєму ринку.

До складу союзу входять 39 акціонерів, постачальників автозапчастин з близько 60 країн по всьому світу. Всі члени ATR мають рівні права та є лідерами в своїх країнах. 

Запчастини в Україні  Юнік Трейд

Зростання ринку запчастин в Україні сприяло залученню уваги багатьох міжнародних союзів та спілок. На сьогодні компанія Юнік Трейд входить до складу акціонерів найбільшого Європейського союзу ATR International AG.

Ця співпраця збагатила Юнік Трейд новими можливостями та контрактами, дала інтенсивне зростання продуктового портфелю. Дозволила розвивати ринок запчастин України у відповідності до світових стандартів бізнесу.

Юнік Трейд планує продовжувати розвивати свій сервіс, пропонуючи клієнтам більш комплексні послуги. Юнік Трейд має власну систему корпоративного навчання персоналу, що дає змогу пропонувати більш якісний консультаційний сервіс клієнтам. Компанія проводить регулярні тренінги та семінари для розвитку бізнесу своїх клієнтів.

ATR та Юнік Трейд

Юнік Трейд відзначається союзом ATR як швидко зростаючий та перспективний член. Зокрема, компанії Юнік Трейд була присвячена публікація «Unique Trade really gets going» у виданні ATR International AG. В публікації відмічався інтенсивне зростання складських, офісних, транспортних ресурсів компанії, підкреслювався вплив автоматизації та інвестицій у новітні технології. 

Сьогодні до числа постачальників Юнік Трейд входять понад 100 провідних брендів автозапчастин, і всі вони відповідають найсуворішим стандартам якості та безпеки. Асортимент продукції включає в себе більше ніж 100 000 найменувань запчастин та аксесуарів провідних світових виробників автомобільних компонентів. Юнік Трейд має клієнтоорієнтовані концепції в дистрибуції своєї продукції, забезпечив швидку доставку своїм клієнтам по всій Україні власним автопарком та за допомогою кур'єрських служб.
 
Членство в ATR є фундаментальним для подальшого взаємовигідного співробітництва та досягнення спільних цілей!
 
Посилання на сайт ATR: http://www.atr.de/en
7577
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти