Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
Рятуючи дитячі серця ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Група ATR

Головна Про компанію Загальна інформація Група ATR

 ATR – об'єднання постачальників запчастин

ATR (Auto-Teile-Ring GmbH) – це найбільш крупний та успішний у світі торгівельний союз на ринку запчастин. Головний офіс знаходиться в Штудгарді, Германія. ATR  був заснований у 1967 році. Основою об'єднання були 5 провідних німецьких підприємств автомобільних запчастин. Причиною об'єднання стло збільшення попиту на запчастини, автомобільні аксесуари та обладнання для автомайстернь. Сьогодні  ATR володіє  відомими торгівельними марками та проводить політику впливу на ринок післяпродажного обслуговування у багатьох країнах світу.

ATR пропонує своїм членам широкий спектр підтримки: обмін досвідом, координація закупівлі, аналіз спільного ринку, цільова політика ассортименту, приватний бренд  Cartechnic, маркетингові послуги, національні та міжнародні семінари та торгівельні концепції, тренінги.

ATR  об'єднує найкращі компанії, що здатні розвиватись та покращувати якість послуг, посилювати свої конкуренті позиції, проводити прогресивну маркетингову діяльність на свому ринку.

В состав союзу входять близько 34 акціонерів, постачальників автозапчастин з 60 країн та шести континентів. Всі члени  ATR мають рівні права та є лідерами в своїх країнах. 

Запчастини в Україні  - Юнік Трейд

Зростання ринку запчастин в Україні сприяло залученню уваги багатьох міжнародних союзів та спілок. На сьогодні компанія Юнік Трейд входить до складу акціонерів найбільшего Европейського союзу ATR International AG.

Ця співпраця збагатила Юнік Трейд новими можливостями та контрактами, дала інтенсивний зріст продуктового портфелю. Дозволила розвивати ринок запчастин України у відповідності до світових бізнес стандартів.

Юнік Трейд планує продовжувати розвивати свій сервіс, пропонуючи кліентам більш комплексні послуги. Юнік Трейд має власну систему корпоративного навчання персоналу, що дає змогу пропонувати більш якісний консультаційний сервіс кліентам. Проводить регулярні тренінги та семінари.

ATR та Юнік Трейд

Юнік Трейд відзначається союзом ATR, як швидко зростаючий та перспективний член.  Зокрема, компанії Юнік Трейд була присвячена публікація  «Unique Trade really gets going» у виданні ATR International AG. В публікації відмічався інтенсивний зріст складських, офисних, транспортних ресурсів компанії, підкреслювався зріст автоматизації та інвестицій у новітні технології. 

Сьогодні в число постачальників Юник Трейд входят більше 80 провідних брендів автозапчастин, і всі вони відповідають самим суворим стандартам якості та безпеки. Асортимент продукції включає в себе більше ніж 60 000  найменувань запчастин та аксесуарів провідних світових виробників автомобільних компонентів. Юнік Трейд має клієнт-орієнтованні концепції в дистрибуції своєї продукції, забеспечив швидку доставку своїм клиєнтам по всій Україні власним автопарком  та за допомогою кур'єрських служб.
 

Посилання на сайт: http://www.atr.de/en

7577
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти