Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
Фонд Незламних ATR

Національний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Корисна інформація

Головна Інформаційна допомога Корисна інформація

 

Умови договору постачання

В даному розділі Ви знайдете інформацію про перелік документів, які необхідні для підписання договору про співпрацю, які можуть допомогти спростити взаєморозрахунки між нашими компаніями. В залежності від форми власності фірми запчастин, компанія Юнік Трейд підписує різні типи договорів. Це сприяє спрощенню поставок автозапчастин гуртом, забезпечує максимальну зручність для клієнтів. 

Дізнатись більше


Повернення
 
В даному розділі описана процедура повернень запчастин, авто масел чи авто хімії. Компанія Юнік Трейд приймає повернення автозапчастин гуртом на основі звернення клієнтів на протязі 14 днів з дати покупки продукту. На даній сторінці описані всі правила оформлення повернень, пераелічені умови стану поверненого товару, розміщені для скачування бланки накладних для повернення. Ми пропонуємо нашим клієнтам ознайомитись зі змістом даної сторінки. Це допоможе зробити процедуру повернення для вашої фірми запчастин простою та швидкою. 

Дізнатись більше


 
Рекламації
 
В розділі представлена інформація про правила прийому рекламацій по гарантійним випадкам заміни запчастин. Дані правила запропоновані постачальниками автозапчастин та підтримується офіціальним дистриб'ютором Юнік Трейд.
Інформація розділу буде цікава СТО та станціям запчастин, які пройшли сертифікацію. Тут клієнти знайдуть цінні відомості про правила й етапи подачі рекламацій, зможуть скачати бланки рекламаційних актів, ознайомляться з переліком супроводжуваних документів та багато іншого.
 

Умови гарантії

 Даний розділ є логічним доповненням розділу “Рекламації”, бо тут розміщений перелік гарантійних умов на різні групи продукції. Враховуючи, що монтаж різних запчастин має свої особливості, то і гарантійні умови різняться по строкам експлуатації. Рекомендуємо фірмам запчастин і станціям запчастин ознайомитись з цими умовами чи скачати для себе файл - пам'ятку з цією інформацією.  

Дізнатись більше 


Технічна інформація
 
Цей розділ являє собою технічний центр запчастин, де зібрана технічна інформація про зміни в конструкціях автозапчастин або матеріалах, що використовуюся в виробництві. Тут зібрана цінна інформація від постачальників автозапчастин. Що може бути використана нашими клієнтами як при монтажі та установці запчастин, так і при консультаціях користувачів про останні технічні покращення на ринку автозапчастин.  

Особливості монтажу
 
В даному розділі зібрана цінна інформація про технічні особливості монтажу різних груп автозапчастин. Юнік Трейд, як офіційний постачальник автозапчастин пропонує тут технічні рекомендації інженерів від заводів- виробників. Інформація розділу буде корисною для спеціалістів СТО та любителів автомеханіки. 

Онлайн продажі

Юнік Трейд пропонує купити запчастини гуртом через онлайн ресурс компанії. На даній сторінці зібрана інформація про умови реєстрації, про правила пошуку продукції в електронному каталозі запчастин, про вибір складу запчастин та умовах доставки.  Інформація даної сторінки допоможе клієнтам швидко та легко адаптуватися до системи та почати купувати запчастини гуртом онлайн.  

Дізнатись більше

 


Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтесь до менеджера Вашого регіона. Контактну інформацію, Ви знайдете у розділі контакти

 

7577
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти