Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Повернення товару

Стати нашим клієнтом Інформаційна допомога Повернення товару

 Повернення запчастин, автомасел, автохімії, автоламп

1. Повернення товару відбувається в строк до 14 днів від дати продаж.
    Повернення товару з партнерьких складів відбувається в строк до 7 днів від дати продаж.
2. Повернення товару в місті Миколаїв та в Миколаївській області необхідно попередньо узгодити з менеджером по якості по телефону: 067 518 10 91 (Піскун Станіслав), з менеджером по якості або з менеджером по продажам чи торговельним представником компанії. Оплату послуги перевізника виконує клієнт ППФ «Юнікс Трейд Ко».
3.Повернення товару в місті Одеса та  в Одеській області необхідно попередньо  з  узгодити з менеджером по якості по телефону: 067 512 83 27 (Саполнов Денис).
4. Повернення товару в місті Херсон та Херсонській області необхідно попередньо  з узгодити з менеджером по якості по телефону: 067 512 83 27 (Саполнов Денис).
5. Повернення товару в місті Запоріжжя та в Запорізькій області необхідно попередньо  з  узгодити з менеджером по якості по телефону: 067 512 83 27 (Саполнов Денис).
6. Повернення товару в місті Київ та в Київській області необхідно попередньо  з узгодити з менеджером по якості по телефону: 067 518 38 43 (Предоляк Олександр).
7. Повернення товару в місті Харків та Харківсьій області необхідно попередньо  з  узгодити з менеджером по якості по телефону: 067 518 10 91 (Піскун Станіслав)
8. Обов'язкова умова повернення товару — збереження заводської упаковки, комплектації, наліпок, лейблів та товарного виду виробу. Забороняється наносити на упаковку поверненого товару написи чи помітки.
9. Запчастини з залишками встановлення чи експлуатації поверненню не підлягають. В випадку вагань в коректності підбору деталей методом багатоканального кросування на сайті компанії, рекомендуємо перед встановленням перевіряти його придатність в оригінальних каталогах брендів-виробників.
10. Повернення товару відбувається лише при наявності накладної повернення. В ній необхідно вказати ФІО клієнту (чи номер клієнту), дату підправки повернення, артикул товару, його кількість та причини повернення. Накладну повернення необхідно завірити підписом або печаткою підприємства. Скачати бланк накладної  повернення  (PDF | DOC).
11. Деталі електрообладнання (крім свічок запалювання, накала та лямба зондів), технічні рідини та авто хімія (крім автомасел) поверненню на обміну не підлягають.
12. Поверненню не підлягає товар: привезений під замовлення не зі складу ППФ «Юнікс Трейд Ко», придбаний при проведенні акцій або розпродажу (з поміткою SALE, DISCOUNT).
13. Клієнт, що отримав товар повинен перевірити якість, відповідальність та комплектацію безпосередньо при його отриманні.
14. Претензії, пов'язані з поверненням товару, неповної комплектації чи якістю самого виробу, а також пере сорту товару приймаються строком не більше доби з моменту отримання товару.
15. У випадку отримання пошкодженого товару при перевезенні стороннім перевізником (Інтайм, Нова Пошта, Гюнсел та інші) претензії необхідно пред'явити перевізникам у момент отримання товару.

Недотримання Правил повернення товару тягне за собою відмову в поверненні.
Форми бланків накладних поверення:

Повернення товару в м. Київ та Київській області необхідно попередньо узгодити з менеджером за якістю за телефоном 067 518 38 43 (Предоляк Олександр).
 
Менеджер з якості компанії
 quality@utr.ua
 

+38(044) 237-71-07
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти