Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
Рятуючи дитячі серця ATR

Національний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Місія та цінності

Головна Про компанію Загальна інформація Місія та цінності

БАЧЕННЯ

Національний постачальник автозапчастин та автомасел, що займає провідну позицію з найбільшим числом лояльних та задоволених клієнтів.

МІСІЯ ЮНІК ТРЕЙД

Бути лидером ринку aftermarket України шляхом оперативного забезпечення споживачів надійними та якісними автокомпонентами.


ПРИНЦИПИ РОБОТИ ЮНІК ТРЕЙД

БУТИ КРАЩИМИ
Створювати цивілізовані умови поставок якісних та високонадійних автозапчастин.
 
БУТИ ЗРУЧНИМИ
Надавати самий повний та затребуваний комплекс послуг. Максимально спростити процес пошуку, замовлення, оплати й доставки запчастин нашим клієнтам.
 
БУТИ НАДІЙНИМИ
Забезпечувати безпеку автовласників шляхом імпорту якісних і високонадійних автозапчастин.
Бути надійним партнером — навіть маленька компанія може разом з нами стати лідером у своєму регіоні.
Постійно рости й розвиватися разом з нашими клієнтами, обмінюватися знаннями й досвідом, доповнювати один одного, створюючи цим унікальні конкурентні переваги на ринку автозапчастин.
 
БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ
Домагатися результатів завдяки злагодженій роботі команди професіоналів. Сприяти постійному розвитку персоналу, його кар'єрному й професійному росту
 

 ЦІННОСТІ ЮНІК ТРЕЙД

1. ПРИХИЛЬНІСТЬ
Кожен співробітник чітко розуміє, який внесок робить у досягнення успіху компанії, ототожнює себе з єдиною командою, яка працює на загальний результат.
 
2. ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Кожен співробітник володіє комплектом компетенцій, необхідних для якісного виконання своїх завдань. Ми підходимо до роботи з повною віддачею та розумінням справ, постійно вдосконалюємось, беремо відповідальність за результати своєї праці.
 
3. РОБОТА В КОМАНДІ
Кожен співробітник керується в першу чергу потребами клієнта, завжди готовий допомогти колегам забезпечити максимальний рівень обслуговування для клієнтів. Лояльність клієнтів формується тільки від відмінної роботи всіх співробітників компанії.
 
4. ЧЕСНІСТЬ
Відкритість і честність - основа побудови відносин як у бізнесі, так і в повсякденному житті. Репутація вибудовується роками, а рушится за секунды.
 
5. РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ
Кожен співробітник розуміє, що завжди треба шукати можливості для вирішення виникаючої проблеми або завдання, а не знаходити причини, чому не варто цим займатись.
7577
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти