Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
Рятуючи дитячі серця ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Соціальна відповідальність

Головна Соціальна відповідальність

Рятуючи дитячі серця, ми йдемо за покликом власного серця

Шановні партнери, «Рятуючи дитячі серця»  соціальний проект компанії «Юнік Трейд», спрямований на порятунок дітей з вадами серця. Ми прагнемо врятувати дитячі серця від важкої недуги. Діти – це любов, і кожна дитина заслуговує на щасливе та здорове дитинство. Компанія «Юнік Трейд» виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантів - оклюдерів. Наші працівники долучаються до проекту, здійснюючи добровільні внески. 
Завдяки проекту «Рятуючи дитячі серця»*, діти з вродженими вадами серця мають можливість видужати й жити повноцінним життям, маючи здорове серце.  
Кожне Ваше замовлення сприяє порятунку дітей!

Всі дорослі спочатку були дітьми, і рятуючи дитячі серця разом, ми йдемо за покликом власного серця.
 
*Партнер проекту - Благодійний фонд «Серця майбутнього».
 
 

ВРЯТОВАНІ СЕРЦЯ 


Крістіна Гузь, 2 роки 7 місяців

 Крістіні було пів року, коли крихітці поставили діагноз вроджена вада серця (ІІ Дефект міжпередсердної перегородки). За рекомендацією лікарів, операцію необхідно було провести до трьох років. Зараз Крістіні 2 роки і 7 місяців.

В рамках соціального проекту «Рятуючи дитячі серця» компанія «Юнік Трейд» перерахувала кошти на закупівлю окклюдера, і минулого тижня серце Крістіни було успішно проопероване! Зараз усміхнена малеча вже вдомаа з родиною.

Тепер щасливі оченята маленької Крістіни дивляться на нас, а її серденько б’ється здоровим.

Ми раді бачити Крістіну та її маму щасливими.
 
Бажаємо міцного здоров'я!
 
 
 

Максим Міхайлов, 10 років 

 

 

На четвертий день життя Максиму Міхайлову було поставлено діагноз «Дефект міжшлункової перетинки». Нині хлопчику вже 10 років, і операцію не можна було відкладати. Максим мріє бігати, стрибати й бавитись, як і всі інші дітки, але без оклюдера (імплантату) ця мрія була нездійсненна.  

В рамках соціального проекту «Рятуючи дитячі серця», компанія «Юнік Трейд» перерахувала кошти на закупівлю серцевого імплантату. Цього тижня Максима успішно прооперували, нині хлопчик вже вдома, в родинному колі. 

Дякуємо, що ви з нами, адже Ваша співпраця з нами допомагає рятувати дитячі серця!

 


 

Валентіно Кукурічко, 10 років

 

 

  
Під час одного з медичних оглядів у Валентіно знайшли вроджену ваду, дефект міжпересердної перетинки. З плином часу отвір не зменшувався,  хлопчик почав частіше хворіти та швидко втомлюватись. Через вроджену ваду серця почало розвиватись ускладнення  початкова легенева гіпертензія. Валентіно потребував термінової ендовоскулярної операції для виправлення вади.

В рамках соціального проекту "Рятуючи дитячі серця" компанія «Юнік Трейд» перерахувала кошти на закупівлю окклюдера, і нещодавно серце Валентіно було успішно проопероване!

Зараз хлопчик почувається добре, в його грудях б’ється здорове серце. 

Дякуємо кожному, хто долучився до порятунку серця Валентіно!

 


Ігор Мірошніченко, 17 років 

 

 

Ігор з Кіровоградщини жив звичайним життям, займався спортом. Рік тому у хлопця почались поколювання в серці, звернулись до фахівців, але проблем не було виявлено. Пізніше, під час одного з  медичних оглядів для військового комісаріату було встановлено діагноз – вроджена вада серця. Хлопець потребував невідкладної операції на серці.

Ігор – один з двох дітей, яких мати виховує самотужки, працюючи соціальним робітником у місцевому пренатальному центрі, а батько участі у вихованні дітей не бере, зібрати необхідну кількість коштів на операцію було неможливим.

В рамках соціального проекту «Рятуючи дитячі серця», компанія «Юнік Трейд» перерахувала кошти на закупівлю імпланту-оклюдера для допомоги хлопцю.

На минулому тижні Ігоря було успішно прооперовано, тепер у його грудях б’ється здорове серце!

Дякуємо Вам за допомогу в порятунку дитячих сердець!

 


 

Яна Білячат, 11 років

 

Шановні партнери «Юнік Трейд», завдяки нашій співпраці вже п’ята дитина отримала здорове серце!
У Яни була відкрита артеріальна протока 3,5 мм, дівчинка потребувала термінової операції на серці. Проте для батьків зібрати необхідну суму коштів самотужки було неможливим. В рамках соціального проекту «Рятуючи дитячі серця», компанія 
«Юнік Трейд» перерахувала кошти для закупівлі імплантату та допомоги серцю дівчинки. 

Наразі операцію на серці 11-річної Яни Білячат успішно проведено, дівчинка почувається добре, а в її грудях б’ється здорове серце!

Дякуємо, що Ви з нами, адже кожна Ваша закупівля в 
«Юнік Трейд» – це внесок у порятунок дитячих сердець!

 


 

Анастасія Пластун, 1,5 роки

 


Шостою підопічною, якій було надано допомогу, стала Анастасія Пластун з Закарпатської області. Анастасія – наймолодша з трьох дітей в родині Пластунів. Дівчинці лише півтора роки, і вона народилась з трьома вадами на серці, дві з яких з часом закрились самостійно, але третя, відкрита артеріальна протока не лише не зникла, а й з часом почала розширюватись. Батьки Анастасії, на жаль, не мали можливості зібрати кошти на лікування дитини самотужки.

В рамках проекту «Рятуючи дитячі серця», компанія «Юнік Трейд» перерахувала кошти для закупівлі імплантанта-оклюдера для операції на серці Анастасії. На цьому тижні дівчинку було успішно прооперовано, нині в її дитячих грудях б’ється здорове сердечко.

Варто сказати, що перерахунок коштів відбувся виключно завдяки добровільним благодійним внескам працівників нашої компанії. Вартість імплантату складає близько 80 000 грн!

Як зазначив СЕО компанії «Юнік Трейд» Сергій Сидорук, він пишається вчинком своїх колег та особисто дякує кожному, хто долучився до порятунку сердечка Анастасії!

Ми щиро раді за Анастасію та її родину, бажаємо міцного здоров’я та щасливого дитинства!

 


 

Дмитро Тарловський, 11 років

 

 

Шановні партнери, соціальний проєкт нашої компанії «Рятуючи дитячі серця» з вашою допомогою продовжує робити справжні дива! «Юнік Трейд» вчергове перерахував кошти для закупівлі імпланта-оклюдера для операції на серці, завдяки чому було врятовано одинадцятирічного Дмитра Тарловського з міста Херсон. На цьому тижні хлопчика було успішно прооперовано у Києві, тож нині в його грудях б’ється здорове сердечко.

Від самого народження Дмитру доводилось жити з вродженою вадою серця – вторинним дефектом міжпередсердної перетинки. Нарешті, завдяки вдало проведеній операції, Дмитро почне жити більш здоровим та насиченим життям.

Дозвольте нагадати, що в рамках благодійного проєкту «Рятуючи дитячі серця» «Юнік Трейд» виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантів-оклюдерів. Крім того, партнери та працівники компанії також долучаються до порятунку дитячих сердець, здійснюючи добровільні благодійні внески.

Дякуємо кожному, хто долучився до порятунку серця Дмитра! 


 

 Денис Василенко, 7 років 


Шановні партнери «Юнік Трейд», повідомляємо вам про восьме врятоване серце в рамках соціального проєкту «Рятуючи дитячі серця»!

Денис Василенко народився з вродженою вадою серця. Хлопчик хворіє від самого народження, і чим далі, тим швидше втомлюється не лише від фізичних навантажень, а й під час звичайних справ. Потрібна була операція на серці, щоб перешкодити розвитку вади. Але, на жаль, родина Дениса не мала змоги зібрати необхідну суму коштів самотужки.

В рамках соціального проєкту «Рятуючи дитячі серця» компанія «Юнік Трейд» перерахувала кошти для закупівлі імпланта-оклюдера. Минулого тижня серце Дениса було успішно прооперовано, відтепер хлопчик здоровий!

Денис та його родина переказують подяку компанії «Юнік Трейд», партнерам та працівникам компанії. А ми дякуємо вам, адже наша співпраця сприяє порятунку дитячих сердець!

7577
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти