Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
Рятуючи дитячі серця ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Соціальна відповідальність

Головна Соціальна відповідальність

Рятуючи дитячі серця, ми йдемо за покликом власного серця

Шановні партнери Юнік Трейд! «Рятуючи дитячі серця» - соціальний проект компанії Юнік Трейд, спрямований на порятунок дітей з вадами серця. Ми прагнемо врятувати дитячі серця від важкої недуги. Діти – це любов, і кожна дитина заслуговує на щасливе та здорове дитинство. Компанія Юнік Трейд виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантів - окклюдерів. Наші працівники долучаються до проекту, здійснюючи добровільні внески. 
Завдяки проекту «Рятуючи дитячі серця»*, діти з вродженими вадами серця мають можливість видужати й жити повноцінним життям, маючи здорове серце.  
Кожне Ваше замовлення сприяє порятунку дітей!

Всі дорослі спочатку були дітьми, і рятуючи дитячі серця разом, ми йдемо за покликом власного серця.
 
*Партнер проекту - Благодійний фонд «Серця майбутнього».
 
 

ВРЯТОВАНІ СЕРЦЯ 


Крістіна Гузь, 2 роки 7 місяців

 Крістіні було пів року, коли крихітці поставили діагноз вроджена вада серця (ІІ Дефект міжпередсердної перегородки). За рекомендацією лікарів, операцію необхідно було провести до трьох років. Зараз Крістіні 2 роки і 7 місяців.

В рамках соціального проекту "Рятуючи дитячі серця" компанія Юнік Трейд перерахувала кошти на закупівлю окклюдера, і минулого тижня серце Крістіни було успішно проопероване! Зараз усміхнена малеча вже вдомаа з родиною.

Тепер щасливі оченята маленької Крістіни дивляться на нас, а її серденько б’ється здоровим.

Ми раді бачити Крістіну та її маму щасливими.
 
Бажаємо міцного здоров'я!
 
 
 

Максим Міхайлов, 10 років 

На четвертий день життя Максиму Міхайлову було поставлено діагноз «Дефект міжшлункової перетинки». Нині хлопчику вже 10 років, і операцію не можна було відкладати. Максим мріє бігати, стрибати й бавитись, як і всі інші дітки, але без окклюдера (імплантату) ця мрія була нездійсненна.  

В рамках соціального проекту «Рятуючи дитячі серця», компанія Юнік Трейд перерахувала кошти на закупівлю серцевого імплантату. Цього тижня Максима успішно прооперували, нині хлопчик вже вдома, в родинному колі. 

Дякуємо, що ви з нами, адже Ваша співпраця з нами допомагає рятувати дитячі серця!

 


 Валентіно Кукурічко, 10 років
 

  
Під час одного з медичних оглядів у Валентіно знайшли вроджену ваду, дефект міжпересердної перетинки. З плином часу отвір не зменшувався,  хлопчик почав частіше хворіти та швидко втомлюватись. Через вроджену ваду серця почало розвиватись ускладнення - початкова легенева гіпертензія. Валентіно потребував термінової ендовоскулярної операції для виправлення вади.

В рамках соціального проекту "Рятуючи дитячі серця" компанія Юнік Трейд перерахувала кошти на закупівлю окклюдера, і нещодавно серце Валентіно було успішно проопероване!

Зараз хлопчик почувається добре, в його грудях б’ється здорове серце. 

Дякуємо кожному, хто долучився до порятунку серця Валентіно!

 


Ігор Мірошніченко, 17 років

Ігор з Кіровоградщини жив звичайним життям, займався спортом. Рік тому у хлопця почались поколювання в серці, звернулись до фахівців, але проблем не було виявлено. Пізніше, під час одного з  медичних оглядів для військового комісаріату було встановлено діагноз – вроджена вада серця. Хлопець потребував невідкладної операції на серці.

Ігор – один з двох дітей, яких мати виховує самотужки, працюючи соціальним робітником у місцевому пренатальному центрі, а батько участі у вихованні дітей не бере, зібрати необхідну кількість коштів на операцію було неможливим.

В рамках соціального проекту «Рятуючи дитячі серця», компанія Юнік Трейд перерахувала кошти на закупівлю імплантату – оклюдера для допомоги хлопцю.

На минулому тижні Ігоря було успішно прооперовано, тепер у його грудях б’ється здорове серце!

Дякуємо Вам за допомогу в порятунку дитячих сердець!

 


Яна Білячат, 11 років

Шановні партнери Юнік Трейд, завдяки нашій співпраці вже п’ята дитина отримала здорове серце!
У Яни була відкрита артеріальна протока 3,5 мм, дівчинка потребувала термінової операції на серці. Проте для батьків зібрати необхідну суму коштів самотужки було неможливим. В рамках соціального проекту «Рятуючи дитячі серця», компанія Юнік Трейд перерахувала кошти для закупівлі імплантату та допомоги серцю дівчинки. 

Наразі операцію на серці 11-річної Яни Білячат успішно проведено, дівчинка почувається добре, а в її грудях б’ється здорове серце!

Дякуємо, що Ви з нами, адже кожна Ваша закупівля в Юнік Трейд – це внесок у порятунок дитячих сердець!

7577
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти