Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Новини компанії

Головна Новини Новини компанії
30 листопада Команда національного дистриб'ютора автозапчастин та автомасел Юнік Трейд зайняла призове місце в дитячих міжкорпоративних змаганнях «Ми чемпіони»

Діти співробітників національного дистриб'ютора автозапчастин та автомасел Юнік Трейд успішно дебютували в дитячих міжкорпоративних змаганнях «Ми чемпіони».

28 листопада Національний дистриб'ютор автозапчастин та автомасел Юник Трейд став офіційним партнером рейтинг-конкурсу «Автоексперт. Краща СТО 2018 року»

Компанія Юнік Трейд, один з найбільших дистриб'юторів та постачальників автозапчастин та автомасел на території України став офіційним партнером рейтинг-конкурсу «Автоексперт. Краща СТО 2018 року».

23 листопада Національний дистриб'ютор Юник Трейд поповнив асортимент продукцією бренду Koyorad

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про розширення продуктового портфеля продуктами світового бренду Koyorad, що спеціалізуються на виробництві деталей системи охолодження і кондиціонування.

2 листопада Нове надходження продукції бренду Mahle на склади компанії Юнік Трейд

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про розширення асортименту фільтрів бренду Mahle.

1 листопада Бренд Hong Sung Brake знову в наявності на складах компанії Юнік Трейд

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про появу в наявнісі продукції, яка добре зарекомендувала себе на ринку aftermarket, бренду Hong Sung Brake (HSB), провідного виробника на ринку високотехнологічних колодок.

24 жовтня Комплекти ГРМ з водяним насосом від HEPU

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про надходження комплектів ГРМ з водяним насосом HEPU.

23 жовтня Унікальний продукт від MEYLE

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про надходження унікального продукту – подушки двигуна від компанії MEYLE.

16 жовтня Нове надходження продукції бренду TRW на склади компанії Юнік Трейд

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про розширення асортименту бренду TRW, що спеціалізуються на гальмівних системах і рульовому управлінні автомобіля.

10 жовтня Нове надходження продукції бренду Bosch на склади компанії Юнік Трейд

Юник Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про надходження насосів ГПК бренду Bosch.

27 вересня Нове надходження продукції бренду NARVA на склади компанії Юнік Трейд

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про нове надходження продукції бренду NARVA, експерта в галузі автомобільного освітлення.

+38(044) 237-71-07
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти