Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Новини компанії

Стати нашим клієнтом Новини Новини компанії
16 квітня Kolbenschmidt і Pierburg - нові бренди в портфелі Юнік Трейд!

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про розширення портфеля продуктами преміум брендів Kolbenschmidt і Pierburg, що спеціалізуються на виробництві широкого асортименту деталей двигуна.

10 квітня 115 нових продуктів TRW в асортименті Юнік Трейд

На складах Юнік Трейд нове надходження: 115 позицій бренду TRW, провідного виробника продукції в області автомобільної безпеки

19 березня З 20 по 31 березня обмінюйте бали Програми лояльності на сертифікати

Починаючи з 20 березня 2019 року, наші клієнти можуть обміняти накопичені бали за Програмою лояльності на подарункові сертифікати. До обміну доступні сертифікати трьох номіналів: 500 грн, 1000 грн або 2000 грн.

18 лютого Відкриття другого складу в Києві

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про відкриття повноцінного філіалу на лівому березі Київа.

18 лютого Національний дистриб'ютор Юнік Трейд розширив асортимент бренду TEXTAR.

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про розширення асортименту бренду TEXTAR.

13 лютого SATO tech нове ім’я в категорії амортизаторів для легкових автомобілів.

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про розширення продуктового портфеля продуктами нового бренду SATO tech, що спеціалізуються на виробництві амортизаторів.

5 лютого Національний дистриб'ютор Юнік Трейд поповнив асортимент продукцією бренду TAIHO.

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про розширення продуктового портфелю продуктами бренду TAIHO, що спеціалізуються на виробництві компонентів для двигуна.

11 січня Національний дистриб'ютор Юнік Трейд поповнив асортимент продукцією бренду Lesjöfors.

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про розширення продуктового портфелю продуктами бренду Lesjofors, що спеціалізуються на виробництві широкого асортименту автомобільних пружин.

29 грудня 2018 З Новим Роком та Різдвом!

Шановні партнери! Прийміть наші щирі вітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Нехай наступний рік подарує Вам нові можливості, чудові перспективи для росту та розвитку і невичерпне натхнення! Сподіваємося, що в 2019 році наша співпраця буде не менш успішною і взаємовигідною!

28 грудня 2018 Національний дистриб'ютор автозапчастин та автомасел Юник Трейд запускає Програму Лояльності для клієнтів

Вже з 01 січня 2019 року стартує єдина Програма Лояльності для клієнтів національного дистриб'ютора.

+38(044) 237-71-07
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти