Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Новини компанії

Головна Новини Новини компанії
20 листопада Bosch та Юнік Трейд запрошують на виставку Bosch Auto Service Show

Юнік Трейд запрошує своїх клієнтів на Авто Сервіс Шоу, що буде проводитись 8 грудня 2017 року в Києві виробником та постачальником автозапчастин Bosch.

16 листопада Юнік Трейд відвідав завод постачальника автозапчастин Purflux

Працівники компанії Юнік Трейд відвідали виробничі конвеєри Purflux та відмітили високу технологічність та налагодженість робітничих процесів.

8 листопада Новинка! Механізм обертання клапанів Rotocap® від Federal-Mogul

Юнік Трейд, офіційний постачальник автозапчастин в Україні, оголошує про вихід нового механізму обертання клапанів від Federal-Mogul Powertrain.

20 жовтня Новий бренд в портфелі Юнік Трейд

Юнік Трейд, постачальник запчастин в Україні, оголошує про новий бренд FEBEST в своєму продуктовому портфелі. Продукція бренда орієнтована на корейські та японські автомобілі.

19 жовтня Співробітники Юнік Трейд відвідали автоперегони DTM 2017 в Німеччині

Представники компанії Юнік Трейд, офіційного постачальника запчастин в Україні, відвідали автоперегони DTM 2017 в Німеччині. Зазначені перегони проводяться на протязі 30 років та є визначною подією в світі автоспорту та німецької автомобільної промисловості.

13 жовтня Новинка! Гальмівні колодки CTR

Юнік Трейд, офіційний постачальник запчастин в Україні, оголошує про збільшення асортименту продуктів бренда CTR. Зараз продуктовий портфель компанії розширився гальмівними колодками.

11 жовтня Комплекти систем ременого приводу Gates

Юнік Трейд, постачальник автозапчастин, пропонує оновлений асортимент комплектів для заміни систем ремінного приводу від Gates.

9 жовтня "Шукач деталей" partsfinder від bilstein group: Найбільш сучасна пошукова система на незалежному ринку автозапчастин вже онлайн!

Нова пошукова система, яка працює с 01 червня 2017 року, забезпечує прямий доступ до більш ніж 45,000 товарних позицій від bilstein group – від датчиків ABS до болтів головки блоку циліндрів.

28 вересня Зміна конструкції стопорних колець та осевих шарнірів від MOOG

Юнік Трейд, постачальник автозапчастин, оголошує про зміну конструкції осєвого шарніру та стопорних кілець на стійках стабілізаторів від MOOG. Завядки впроважденим змінам збільшено строк використання обох запчастин та надійність водіння.

14 вересня Goetze покращив конструкцію багатошарових сталевих прокладок та покращив упаковку сальників клапанів

Юнік Трейд, поставляє запчастини гуртом від Goetze. Нові багатошарові сталеві прокладки будуть розміщені в каталозі запчастин під тим же артикулом.

+38(044) 237-71-07
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти