Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Новини компанії

Головна Новини Новини компанії
13 лютого SATO tech нове ім’я в категорії амортизаторів для легкових автомобілів.

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про розширення продуктового портфеля продуктами нового бренду SATO tech, що спеціалізуються на виробництві амортизаторів.

5 лютого Національний дистриб'ютор Юнік Трейд поповнив асортимент продукцією бренду TAIHO.

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про розширення продуктового портфелю продуктами бренду TAIHO, що спеціалізуються на виробництві компонентів для двигуна.

11 січня Національний дистриб'ютор Юнік Трейд поповнив асортимент продукцією бренду Lesjöfors.

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про розширення продуктового портфелю продуктами бренду Lesjofors, що спеціалізуються на виробництві широкого асортименту автомобільних пружин.

29 грудня 2018 З Новим Роком та Різдвом!

Шановні партнери! Прийміть наші щирі вітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Нехай наступний рік подарує Вам нові можливості, чудові перспективи для росту та розвитку і невичерпне натхнення! Сподіваємося, що в 2019 році наша співпраця буде не менш успішною і взаємовигідною!

28 грудня 2018 Національний дистриб'ютор автозапчастин та автомасел Юник Трейд запускає Програму Лояльності для клієнтів

Вже з 01 січня 2019 року стартує єдина Програма Лояльності для клієнтів національного дистриб'ютора.

20 грудня 2018 Національний дистриб'ютор автозапчастин та автомасел Юнік Трейд нагородив кращі СТО в Україні

17 грудня в Києві пройшов фінал конкурсу «Автоексперт. Краща СТО ». У фінал конкурсу в цьому році вийшла рекордна кількість станцій технічного обслуговування автомобілів.

30 листопада 2018 Команда національного дистриб'ютора автозапчастин та автомасел Юнік Трейд зайняла призове місце в дитячих міжкорпоративних змаганнях «Ми чемпіони»

Діти співробітників національного дистриб'ютора автозапчастин та автомасел Юнік Трейд успішно дебютували в дитячих міжкорпоративних змаганнях «Ми чемпіони».

28 листопада 2018 Національний дистриб'ютор автозапчастин та автомасел Юник Трейд став офіційним партнером рейтинг-конкурсу «Автоексперт. Краща СТО 2018 року»

Компанія Юнік Трейд, один з найбільших дистриб'юторів та постачальників автозапчастин та автомасел на території України став офіційним партнером рейтинг-конкурсу «Автоексперт. Краща СТО 2018 року».

23 листопада 2018 Національний дистриб'ютор Юник Трейд поповнив асортимент продукцією бренду Koyorad

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про розширення продуктового портфеля продуктами світового бренду Koyorad, що спеціалізуються на виробництві деталей системи охолодження і кондиціонування.

2 листопада 2018 Нове надходження продукції бренду Mahle на склади компанії Юнік Трейд

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про розширення асортименту фільтрів бренду Mahle.

+38(044) 237-71-07
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти