Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
Рятуючи дитячі серця ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Юнік Трейд сьогодні

Головна Про компанію Загальна інформація Юнік Трейд сьогодні

 

Компанія працює на ринку з 1994 р. і з самого початку нашої діяльності ми орієнтовані на побудову довгострокових та взаємовигідних партнерських відносин зі своїми клієнтами.

Основним видом діяльності компанії є імпорт та продаж якісних та високонадійних автозапчастин, автомобільних мастил та автомобільної хімії. На даний час “Юнік Трейд” - один з найбільших постачальників автомобільних компонентів на території України.

Асортиментний портфель компанії включає більш ніж 100 офіційно імпортованих брендів, більше 100 тис. найменувань продукції провідних світових виробників автомобільних компонентів, багато з яких є визнаними лідерами в здійсненні поставок на конвеєри виробників автомобілів.

В структурі компанії працюють підрозділи в Миколаєві, Херсоні, Одесі, Запоріжжі, Харкові, Дніпрі та Києві, а також фірмовий магазин з продажу автомобільних запчастин та автомастил. Представництва компанії є в Кривому Розі, Кропивницькому, Черкасах, Вінниці, Львові, Тернополі та інших містах.

 

 

Складський комплекс “Юнік Трейд” оснащений сучасним технологічним устаткуванням та відповідає вимогам логістичного управління:

  • більше 7600 м2 складських приміщень;
  • більше 23000 м2 місць зберігання;
  • власний автомобільний парк;
  • регулярно обновлювані маршрути доставки.

Компанія “Юнік Трейд”  створює цивілізовані умови поставок, забезпечує українських споживачів запасними частинами від виробників, надає повний та затребуваний комплекс послуг, утворюючі таким чином унікальні конкурентні переваги на ринку автозапчастин.

7577
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти