Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Постачальники

Головна Постачальники Постачальники

Hong Sung Brake

Компанія була заснована у  1988 році в Кореї, як  Hong Sung Industry. У 1993 назва була змінена на сучасну Hong Sung Brake. З 1994 року почався розвиток виробництва гальмівних накладок для автобусів та тяжких вантажних автомобілей, а з 1997 року і для легкових автомобілей. У 1999 році компанія почала поставки своєї продукції на конвейери автовиробників, а саме Daewoo Motor Company. 

Сьогодні основні виробничі потужності Hong Sung Brake Co  зосереджені в Кореї, Poseung, Gyonggi-Do. Продукція компанії постачається на основні світові ринки. Компанія виробляє запчастини з використанням власних іноваційних матеріалів для легкового, грузо-пасажирского та залізничого транспорту.
 
Якість продукції підтверджено багатьма нагородами та сертифікатами: QS-9000 Certified, Annexed Document for ISO/TS-16949, KS Mark Certificate, The Environmental Mark Certificate, Quality Management System Certification (ISO/TS 16949), Products/Completed Operations Liability Declaration, багато років поспіль отримується Індекс якості KS. 
 
гальмівні дискиКомпанія  Hong Sung Brake розробивши нові фрікційні матеріали, продовжує інвестувати в науково-дослідницьку роботу та в тестові об'єкти. Включаючи в виробництво запчастин нові розробки, копанія намагається надати клієнтам покращені експлуатаційні та технічні характеристики продукції.
Основні продукти компанії:
гальмівні колодки
гальмівні диски
гальмівні накладки

Гальмівні компоненти від Hong Sung Brake  демонструють посилення потужності гальмування на високих швидкостях (120-140 км), стійкість до забруднення та пилу, мінімізацію шумів за рахунок використання м'яких та легких фрікційних матеріалів, довготривалість за рахунок фіброїдних матеріалів з підвищеним опором.

Просуваючи продукцію на ринку,  Hong Sung Brake намагається забеспечити конкурентне ціноутворення у поєднанні з відмінною якістю та ефективною системою постачань.

Юниік Трейд є офіційним постачальником автозапчастин гуртом від бренду  Hong Sung Brake та пропонує широкий асортимент гальмівних колодок, дисків та накладок для різних марок автомобілей. Купити запчастини гуртом та отримати електроний каталог запчастин можна зарееструвавшись, як кліент компанії Юнік Трейд.
 

Посилання на сайт постачальника:http://www.hsbrake.com/eng_html/sub01_01.html

12 вересня Осіння акція Bosch eXtra!

з 15 вересня по 15 листопада отримайте акційні бали за закупку продуктів Bosch.

+38(044) 237-71-07
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти

 Баннер поставщика автозапчастей

12 вересня Осіння акція Bosch eXtra!

з 15 вересня по 15 листопада отримайте акційні бали за закупку продуктів Bosch.