Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Постачальники

Головна Постачальники Постачальники

ASAM S.A.

ASAM S.A. провідний румунський виробник компонентів і запасних частин для автомобіле- та машинобудування.

За більш ніж 90 років розвитку, компанія проводить безперервну науково-дослідницьку діяльність та впроваджує інновації, що підтверджується 3 500 патентами на продукцію.

З моменту заснування (1924 г.) підприємство ремонтувало літаки II - ї Королівської Військової Флотилії, поступово впроваджуючи виробництво запчастин та вузлів як для важкої техніки і вантажного транспорту, так і автомобільної промисловості. У 1992 році стартувало виробництво автомобільних запчастин для легкових автомобілів, включаючи DACIA і Daewoo.

З 2000 року компанія ASAM S.A. увійшла до складу Групи компаній Conex, що дозволило модернізувати виробництво. Сучасна автоматична лінія лиття та індукційні печі з контрольованою атмосферою, дозволяють відливати 10 тонн деталей в зміну. У лабораторіях акредитованих RENAR, проводиться: хімічний аналіз, механічні випробування, метрологічні вимірювання, спектральний аналіз сталевого лиття і металів, металографічні дослідження і вимірювання твердості. Контроль якості продукції ASAM S.A. забезпечується досвідченим висококваліфікованим персоналом, застосовуючи універсальні і спеціальні прилади та інструменти. Ковальський цех ASAM S.A. оснащений потужним пресовим і допоміжним обладнанням (преси від 400 до 1000 тонн, максі-прес в 10000 тонн, нагрівальні печі), яке дозволяє виготовляти комплексні поковки. Штампи спроектовані і виготовлені фахівцями ASAM у власному інструментальному цеху. Механічна обробка проводиться на 5-ти лініях, які дозволяють одночасну обробку різних деталей на класичних, універсальних верстатах. Великі інвестиції були спрямовані на придбання сучасних верстатів, забезпечуючи високу якість і точність виробів. 

З 2003 року ASAM S.A. сертіфікований TUV ISO 9001: 2000. На внутрішньому ринку продукція і виробництво сертифіковані компетентними організаціями контролю: RAR, AFER - OCS, OMCAS. Сертифікат ISO TS 16949 дає ASAM S.A. право на поставку компонентів на конвеєр виробникам автомобілів і вантажівок.

На сьогоднішній день, компанія ASAM S.A. є лідером з постачання автокомпонентів на конвеєр Renault / Dacia (LOGAN, SANDERO, DUSTER) в Румунії – це ті автомобілі, які продаються на українському ринку.

Номенклатура автомобільних запчастин охоплює: 

  • деталі підвіски - кермові наконечники, кульові опори, важелі;
  • запчастини гальмівної системи - гальмівні циліндри, гальмівні диски;
  • запчастини зчеплення - в основному, механічні диски зчеплення.

З більш ніж 4000 найменувань, 961 з них не мають аналогів у конкурентів.

Запчастини ASAM S.A. - це оптимальне рішення для автомобілів Renault / Dacia за найкращою ціною. 

Посилання на сайт постачальника: https://www.asam.ro

12 вересня Осіння акція Bosch eXtra!

з 15 вересня по 15 листопада отримайте акційні бали за закупку продуктів Bosch.

+38(044) 237-71-07
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти

 Баннер поставщика автозапчастей

12 вересня Осіння акція Bosch eXtra!

з 15 вересня по 15 листопада отримайте акційні бали за закупку продуктів Bosch.