Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Новини компанії

Стати нашим клієнтом Новини Новини компанії
До списку новин
28 листопада 2018

Національний дистриб'ютор автозапчастин та автомасел Юник Трейд став офіційним партнером рейтинг-конкурсу «Автоексперт. Краща СТО 2018 року»

Компанія Юнік Трейд, один з найбільших дистриб'юторів та постачальників автозапчастин та автомасел на території України став офіційним партнером рейтинг-конкурсу «Автоексперт. Краща СТО 2018 року».


«Автоексперт. Краща СТО» - всеукраїнський конкурс, в рамках якого автомобілісти обирають кращі СТО та автосервісні компанії в різних категоріях і номінаціях.
Конкурс проходить в два етапи. На першому етапі автолюбителі голосують за кращі СТО на їхню думку.
До другого етапу за підсумками народного голосування виходять ті СТО-претенденти, які набрали найбільшу кількість голосів, незалежно від того, в яких містах вони знаходяться. Експертна група оцінює якість і рівень СТО-фіналістів і вибирає кращі з них.

Переможцям і деяким учасникам номінацій «Краща універсальна СТО» і «Краща спеціалізована СТО» будуть вручені подарунки від офіційного партнера рейтинг-акції національного дистриб'ютора автозапчастин та автомасел на території України «Юнік Трейд».

«Наша компанія прийняла рішення брати участь в рейтинг-конкурсі «Автоексперт. СТО року »в якості офіційного партнера проекту і нагородити найкращі СТО в своїй номінації, так як ми вважаємо якісний сервіс, одним з найважливіших спектрів в сфері надання послуг, ми надаємо цьому великого значення, так як і постачанню виключно якісних комплектуючих для своїх клієнтів.
Що ж стосується ремонту автомобілів, то від майстерності і навичок автомеханіків безпосередньо залежить рівень безпеки на дорогах, як учасників дорожнього руху, так і пішоходів». - заявив Дмитро Поліш, директор департаменту продажів, національного дистриб'ютора Юник Трейд.
 
Нагородження кращих СТО відбудеться 17 грудня 2018 года!

Юнік Трейд, національний дистриб'ютор автозапчастин та автомасел, який забезпечує максимально зручні і вигідні умови поставки автокомпонентів для європейського, азіатського і вітчизняного автопарку. Є учасником міжнародного закупівельного союзу ATR.

Зверніться до нас за телефонами в Юнік Трейд:
Купити запчастини оптом в Києві +38  (044) 237-71-07
Купити запчастини оптом в Одесі +38  (048) 752-87-80
Купити запчастини оптом в Запоріжжі  +38 (061) 239-52-90
Купити запчастини оптом в Миколаєві +38  (0512) 50-10-09
Купити запчастини оптом в Херсоні +38  (0552) 31-62-21
Купити запчастини оптом в Харкові +38 (057) 341-59-59
 
До списку новин
+38(044) 237-71-07
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти