Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Новини компанії

Головна Новини Новини компанії
14 вересня Goetze покращив конструкцію багатошарових сталевих прокладок та покращив упаковку сальників клапанів

Юнік Трейд, поставляє запчастини гуртом від Goetze. Нові багатошарові сталеві прокладки будуть розміщені в каталозі запчастин під тим же артикулом.

23 серпня Юнік Трейд провів технічний семінар Schaeffler

19 серпня 2017 року, Юнік Трейд спільно з технічним спеціалістом Schaeffler Automotive Aftermarket в місті Херсоні провели навчальний сеиінар для своїх партнерів.

21 серпня Юнік Трейд пропонує новий бренд KOREASTAR

Компанія Юнік Трейд, постачальник запчастин, почала співпрацю з новим брендом KOREASTAR. На склад Юнік Трейд вже поступили нові продукти від KOREASTAR

18 серпня Юнік Трейд пропонує нову лінійку приводних валів від NTN-SNR

Юнік Трейд, постачальник запчастин гуртом. Оголошує про росширення асортименту продуктів бренду NTN-SNR. Пропонуємо нову лінійку товарів — приводні вали та їх комплектуючі.

11 серпня Юнік Трейд оголошує про розширення продуктового портфелю по бренду VALEO PHC

Юнік Трей, постачальник запчастин гуртом, оголошує про збільшення асортименту від VALEO PHC. Клієнти зможуть знайти в електронних каталогах запчастин нові водяні насоси, гальмівні диски та провода запалювання від Valeo PHC.

9 серпня DENSO замінив свічки запалювання Iridium Power та Iridium Tough свічками Iridium TT (IrTT)

Юнік Трейд, постачальник запчастин гуртом, оголдошує про внесення змін в асортимент свічок запалювання Denso. Ірідієва свічка запалювання з артикулом SC20HR11 замінена свічкою з артикулом SC16HR11.

31 липня GOETZE партнер в поставках на конвеєр SKODA

Юнік Трейд, постачальник запчастин гуртом, голошує про співпрацю GOETZE та SKODA. На конвеєр світового виробника SKODA будуть постачатися поршневі кільця 08-432900-00 від відомого виробника автозапчастин GOETZE.

24 липня Новий амортизатор лінійки Monroe OESpectrum

Компанія Юнік Трейд пропонує своїм кліентім познайомитись з новими іноваційними розробками Tenneco під брендом Monroe. Юнік Трейд, постачальник, що продає запчастини, пропонує парнерам нові амортизатори Monroe OESpectrum.

19 липня Юнік Трейд  розширює гарантійну підтримку по програмі  “KYB Сервіс” Юнік Трейд розширює гарантійну підтримку по програмі “KYB Сервіс”

Тільки Юнік Трейд страхує СТО, відшкодовуючи витрати на заміну амортизаторів та пружин KAYABA

12 липня Юнік Трейд анонсує нову лінійку галогенових ламп OSRAM

Компанія Юнік Трейд оголошує про розширення свого асортименту новою лінійкою галогенових ламп Cool Blue Boost від OSRAM. Нові лампи виділяють світла більше та мають світову температуру 5000К.

+38(044) 237-71-07
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти