Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
Рятуючи дитячі серця ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Постачальники

Головна Постачальники Постачальники

QT-oil

 

QT-oil - це сучасні високотехнологічні мастильні матеріали, розроблені спеціально для того, щоб забезпечити максимальний захист двигуна. Оливи QT-oil розроблені і сертифіковані в провідних європейських лабораторіях.

Виготовляються лише з високоякісних матеріалів: як базових олив NESTE OIL (Finland), NYNAS (Sweden) так і присадок: AFTON (USA), Infineum (UK), Lubrizol (USA), SHEVRON (USA), BASF.  QT-oil - це сучасні високотехнологічні мастильні матеріали, розроблені спеціально для того, щоб забезпечити максимальний захист двигуна.

Оливи QT-oil розроблені і сертифіковані в провідних європейських лабораторіях. Виготовляються лише з високоякісних матеріалів: як базових олив NESTE OIL (Finland), NYNAS (Sweden) так і присадок: AFTON (USA), Infineum (UK), Lubrizol (USA), SHEVRON (USA), BASF. Лінійка Олив QT-oil, представлена на ринку України, розроблена з метою продовження терміну служби автотранспорту у важких умовах експлуатації. При розробці олив враховувалися різні ступені навантажень на двигун, а також вплив зовнішніх чинників, таких, як кліматичні умови роботи автомобіля та стан дорожнього полотна. Асортиментна лінійка продукції ТМ QT-oil містить в собі: моторні мастила, трансмісійні мастила, мастила спеціального призначення, мастила для 2-тактних і 4-тактних двигунів малої техніки.

7577
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти