Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Новини постачальників

Стати нашим клієнтом Новини Новини постачальників
До списку новин
17 листопада 2017

BREMBO першим створив гальмівні диски для автомобілей Tesla

Офіційний постачальник автозапчастин Юнік Трейд оголошує, що Brembo став першим брендом, що пропонує передні та задні гальмівні диски для Tesla для вторинного ринку автозапчастин.

Гальмівні диски Brembo розроблені для Tesla Model S і Model X. Спеціально для даних електромобілів передні та задні гальмівні диски оснащені вентиляцією PVT для швидкого розсіювання тепла та підвищення стійкості до теплових тріщин, що забезпечують високу зносостійкість запчастин.
Крім зазначеного, в запропоновану гальмівну систему входять вентильовані високовуглецеві диски. Передній диск має діаметр 355 мм, а задній диск - 365 мм.

Диски для Tesla, як і всі гальмівні системи  Brembo, мають нанесення з використанням УФ технології.  Це забезпечує високоефективний захист від корозії, що важливо для сурових кліматичних умов експлуатації.
Технологія виробництва гальмівних дисків Brembo є екологічно чистою та забезпечує дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Гальмівні диски для електромобіля Tesla, як і весь асортимент Brembo, сертифіковані по стандарту UNECE R 90, розробленому групою Європейської екологічної комісії Організації Об'єднаних Націй. Даний стандарт розроблений з метою гарантування, що автозапчастини запропоновані для заміни мають еквівалентні характеристики, що і оригінальні запчастини.

Нагадаємо нашим клієнтам, що для всіх дисків та колодок, що продає Brembo на вторинному ринку, розроблена анті-контрафактна програма, в яку входять ряд заходів:
  • дизайн коробок, на яких зображені обличчя  працівників Brembo,
  • маркування самих виробів,
  • нанесення QR коду, що миттєво визначає справжність,
  • голограма Brembo, яку неможливо підробити.
Бренд Bremo, як провідний розробник інноваційних технологій, першим запропонував ринку гальмівні диски для електромобіля Tesla.

Юнік Трейд – офіційний постачальник автозапчастин гуртом в Україні. В продуктовому портфелі компанії близько 60 тисяч товарів. Доставка поширюється на всі регіони країни. Юнік Трейд — надійний партнер продає запчастини більше 75 брендів виробників та надає зручний електронний каталог запчастин.

Зверніться до нас за телефонами:
Купити запчастини оптом в Києві +38  (044) 237-71-07
Купити запчастини оптом в Одесі +38  (048) 752-87-80
Купити запчастини оптом в Запоріжжі  +38 (061) 239-52-90
Купити запчастини оптом в Миколаєві +38  (0512) 50-10-09
Купити запчастини оптом в Херсоні +38  (0552) 31-62-21 
 
Поділитись 
Поделиться в facebook Поделиться Google+ Поделиться twitter
До списку новин
+38(044) 237-71-07
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти