Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
Фонд Незламних ATR

Національний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Вакансії

Головна Вакансії

Компанія «Юнік Трейд», яка постачає автозапчастини оптом, заснована в 1994 році і за час свого розвитку, зарекомендувала себе надійним роботодавцем. Сьогодні, компанія є національним дистриб'ютором автозапчастин, автомасел і автохімії, в якій працює понад 400 співробітників. Завдяки професіоналізму та старанню працівників «Юнік Трейд» динамічно розвивається, розширює територію своєї присутності і регулярно створює нові робочі місця в різних регіонах України (вакансії Київ, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон та інші).

Високі стандарти роботи «Юнік Трейд» підтверджуються тим, що компанія входить до складу акціонерів ATR International AG - найбільшого в світі закупівельного союзу в сфері запасних частин, що об'єднує лідерів на своїх внутрішніх ринках.

ПЕРСОНАЛ - це головна цінність компанії.

«Юнік Трейд» пропонує прямі вакансії, створює комфортні умови роботи для всіх категорій співробітників і гідний рівень заробітної плати, який щорічно підвищується відповідно до зміни ринку праці. Для співробітників компанії передбачено ряд пільг: медичне страхування, соціальне забезпечення та інші преференції.

Компанія «Юнік Трейд» зацікавлена в професійному зростанні співробітників і надає кожному можливість кар'єрного росту. Успішна кар'єра в компанії залежить від досвіду, професіоналізму, результатів і бажання працювати. Компанія постійно інвестує в розвиток і навчання своїх співробітників, надаючи можливість взяти участь в тренінгах і семінарах, як на території України, так і за її межами. «Юнік Трейд», як один із лідерів серед постачальників автозапчастин оптом, сприяє розвитку не тільки досвідчених співробітників, але і молодих фахівців, випускників ВНЗ та студентів, що бажають працювати без відриву від навчання. З цією метою діє програма, в рамках, якої компанія пропонує прямі вакансії, що дозволяють ознайомитися на практиці з обраною професією та зробити перші кроки в своїй кар'єрі. 

Вакансії нашої компанії:


    Все вакансии компании «Юник Трейд» на Work.ua

    7577
    (багатоканальний)
    Мережа дистриб"юції. Контакти