Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Новини компанії

Головна Новини Новини компанії
До списку новин
28 листопада 2018

Національний дистриб'ютор автозапчастин та автомасел Юник Трейд став офіційним партнером рейтинг-конкурсу «Автоексперт. Краща СТО 2018 року»

Компанія Юнік Трейд, один з найбільших дистриб'юторів та постачальників автозапчастин та автомасел на території України став офіційним партнером рейтинг-конкурсу «Автоексперт. Краща СТО 2018 року».


«Автоексперт. Краща СТО» - всеукраїнський конкурс, в рамках якого автомобілісти обирають кращі СТО та автосервісні компанії в різних категоріях і номінаціях.
Конкурс проходить в два етапи. На першому етапі автолюбителі голосують за кращі СТО на їхню думку.
До другого етапу за підсумками народного голосування виходять ті СТО-претенденти, які набрали найбільшу кількість голосів, незалежно від того, в яких містах вони знаходяться. Експертна група оцінює якість і рівень СТО-фіналістів і вибирає кращі з них.

Переможцям і деяким учасникам номінацій «Краща універсальна СТО» і «Краща спеціалізована СТО» будуть вручені подарунки від офіційного партнера рейтинг-акції національного дистриб'ютора автозапчастин та автомасел на території України «Юнік Трейд».

«Наша компанія прийняла рішення брати участь в рейтинг-конкурсі «Автоексперт. СТО року »в якості офіційного партнера проекту і нагородити найкращі СТО в своїй номінації, так як ми вважаємо якісний сервіс, одним з найважливіших спектрів в сфері надання послуг, ми надаємо цьому великого значення, так як і постачанню виключно якісних комплектуючих для своїх клієнтів.
Що ж стосується ремонту автомобілів, то від майстерності і навичок автомеханіків безпосередньо залежить рівень безпеки на дорогах, як учасників дорожнього руху, так і пішоходів». - заявив Дмитро Поліш, директор департаменту продажів, національного дистриб'ютора Юник Трейд.
 
Нагородження кращих СТО відбудеться 17 грудня 2018 года!

Юнік Трейд, національний дистриб'ютор автозапчастин та автомасел, який забезпечує максимально зручні і вигідні умови поставки автокомпонентів для європейського, азіатського і вітчизняного автопарку. Є учасником міжнародного закупівельного союзу ATR.

Зверніться до нас за телефонами в Юнік Трейд:
Купити запчастини оптом в Києві +38  (044) 237-71-07
Купити запчастини оптом в Одесі +38  (048) 752-87-80
Купити запчастини оптом в Запоріжжі  +38 (061) 239-52-90
Купити запчастини оптом в Миколаєві +38  (0512) 50-10-09
Купити запчастини оптом в Херсоні +38  (0552) 31-62-21
Купити запчастини оптом в Харкові +38 (057) 341-59-59
 
До списку новин
+38(044) 237-71-07
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти