Інформація

Для одержання або відновлення пароля зверніться до менеджера вашого регіону


Вихід
ATR

Офіційний дистриб'ютор автомобільних запасних частин та автомасел

Автозапчастини оптом та в роздріб

Юнік Трейд. Більше ніж бізнес

Новини компанії

Головна Новини Новини компанії
До списку новин
24 жовтня 2018

Комплекти ГРМ з водяним насосом від HEPU

Юнік Трейд, офіційний дистриб'ютор і постачальник автозапчастин та автомасел на території України, оголошує про надходження комплектів ГРМ з водяним насосом HEPU.

Комплексна заміна.
Професіонали вже давно використовують наступну практику: разом з заміною ременя ГРМ міняють не тільки натяжні та направляючи ролики, а й водяний насос. Комплекти з водяним насосом HEPU пропонують надійне й економічне рішення, яке гарантує швидкий та нескладний ремонт.

Для ідеальної та надійної роботи системи приводу необхідним є вірний підбір усіх компонентів та їх оптимальна взаємодія один з іншим. Тому всі компоненти, які входять до складу комплектів з водяним насосом HEPU, повністю відповідають високим вимогам виробників автомобілів. Разом з водяним насосом сюди входять натяжні і направляючи ролики, ремінь ГРМ, а також монтажна оснастка провідних постачальників на конвеєр.

Якість компонентів.
Системи ремінних приводів піддаються найбільшим механічним і температурним навантаженням. Тому всі компоненти повинні бути найвищої якості і надзвичайно надійними в роботі.
Всі компоненти надходять від провідних постачальників запчастин для конвеєра. Вони ідеально підібрані один до одного і повністю відповідають найжорсткішим вимогам. Вся система забезпечує ідеальний режим роботи протягом усього терміну служби.

Юнік Трейд, національний дистриб'ютор автозапчастин та автомасел, який забезпечує максимально зручні і вигідні умови поставки автокомпонентів для європейського, азіатського і вітчизняного автопарку. Є учасником міжнародного закупівельного союзу ATR

Зверніться до нас за телефонами в Юнік Трейд:
Купити запчастини оптом в Києві +38  (044) 237-71-07
Купити запчастини оптом в Одесі +38  (048) 752-87-80
Купити запчастини оптом в Запоріжжі  +38 (061) 239-52-90
Купити запчастини оптом в Миколаєві +38  (0512) 50-10-09
Купити запчастини оптом в Херсоні +38  (0552) 31-62-21
Купити запчастини оптом в Харкові +38 (057) 341-59-59
 
До списку новин
+38(044) 237-71-07
(багатоканальний)
Мережа дистриб"юції. Контакти